Psiphon

Psiphon iPhone için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 1.0.39

Tüm İnternet Kullanıcıları İçin Ücretsiz Erişim

Psiphon, İnternet'in gerçekten olması öngörülen ücretsiz yer olduğundan emin olmanıza yardımcı olan özel bir yazılım türüdür. Program, herkesin istedikleri içeriğe erişebildiğinden emin olmak için devlet bloklarını ve siteleri kısıtlar.

Engellenen Daha Fazla

Birçoğumuz, zaman zaman bir web sitesine erişmeye çalışmanın, yalnızca hükümet ya da başka bir otorite tarafından engellendiğini bulmak için sorunla karşı karşıya kaldık. Bu, dünya çapında birçok hükümetin vatandaşlarının erişebileceği bilgileri yakından kontrol ettiği için seyahat ederken bu belirli bir sorun olabilir. Psiphon aslında devlet bloklarını bypass edebilir, böylece internetteki tüm sitelere, nerede olursanız olun ya da yaramaz nitelikte olan bir şey olsun, dünyanın neresinde olursanız olun herkes tarafından erişilebilir.

Ne kadar basit?

Bu yazılımın ücretsiz olmasına ve kullanılmasına rağmen dünyanın birçok ülkesinde yasadışı olduğu belirtilmelidir. Bununla birlikte, Psiphon'un yaratıcıları, yazılımı kullanan kişilerin kimliklerini maskelemek ve hatta en azından teoride tespit edilemeyecekleri şekilde kimliklerini gizlemek için özel özellikler yaratmışlardır.

AVANTAJLAR

  • İnternetin tamamı için sınırsız kullanım sağlar
  • Kurulumu ve kullanımı kolaydır
  • Kullanıcıların kimliği maskelenir ve korunur

DEZAVANTAJLAR

  • Programı kullanmak yasal sorunlara yol açabilir

iphone için Güvenlik ve Gizlilik en fazla indirilenler

Psiphon

İndir

Psiphon 1.0.39 iPhone için

Psiphon hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Psiphon denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Psiphon için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

×